Wim-Hissinktoernooi op zondag 16 juni

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Met deelname van, als het even meezit, acht seniorenteams en een jeugdteam (de JO17-1) wordt zondag 16 juni op ons sportpark het inmiddels traditionele Wim-Hissinktoernooi gehouden. De eerste wedstrijden zullen om 13:00 uur beginnen. De kantine is vanaf 12:00 uur open.

Het toernooi wordt gehouden in het kader van de Olympische gedachte: meedoen is belangrijker dan winnen. Mocht je toch winnen, dan heb je één groot voordeel. Dan mag je als team het toernooi volgend jaar organiseren.

Zoals het er nu naar uitziet doen er vijf senioren-mannenteams mee, een vrouwenteam, het G-seniorenteam, het veteranenteam en de jongens van de JO17-1.

Het Wim-Hissinktoernooi is voor v.v. Doetinchem traditioneel de afsluiting van het seizoen. Met ingang van maandag 17 juni zit het sportpark op slot voor de verplichte zomerstop, zodat er grootscheeps veldenonderhoud kan worden gepleegd. Aan het begin van het nieuwe seizoen moeten de velden er dan weer fris(groen) en fruitig bijliggen.

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top