VV Doetinchem VR1-MVR VR2

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

VV Doetinchem VR1-MVR VR2

Een beetje laat maar alsnog het wedstrijdverslag. Bij het eerste half uur vlagen met goed voetbal van de dames van Doetinchem, en dus ook 3-0 voorsprong. Hoewel MVR verzorgd voetbal speelde, waren ze niet echt doelgericht. Beginfase tweede helft was van MVR, wat kansen maar weinig benut. Na een kleine verandering in de voorhoede, Chemene op rechts en Mayim naar links, kwam plots de 4-0. Door kleine irritaties raakten we bijna uit de wedstrijd. Daarna kwamen we niet meer in de problemen en liepen uit naar de 6-0.

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top