Trainen/voetballen op nieuwe kunstgras mag nu

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

De nieuwe kunstgrasvelden op sportpark De Bezelhorst zijn in zoverre klaar dat nu ook de teams van vvDoetinchem er op mogen trainen en voetballen. Gedurende de zomerstop is dit alleen toegestaan op de donderdagavond. Dan is, vanaf 19:30 uur, ook de kantine open en kan er na afloop nog even gezellig worden nagepraat en het verloren zweet weer worden aangevuld.

Omdat de rubberen korrels nog een beetje verder tussen het kunstgras moeten inzakken, is het verzoek om het trainen/voetballen iedere keer op een ander deel van het veld te doen. Dat bevordert het gelijkmatig inzakken van de korrels, waardoor er straks twee perfect bespeelbare kunstgrasmatten zullen liggen.

Groepen/teams die tijdens de zomerstop op andere avonden dan de donderdag een balletje willen trappen, moeten contact opnemen met bestuurssecretaris Jan Klomp (tel. 06 – 25 400 243 of per e-mail: jan.h.m.klomp@hetnet.nl). Dan valt er misschien wat te regelen.

Logo

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top