Sponsortenues JO11-1 officieel overgedragen

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Beveiligingsbedrijf Scheers Security uit Neede heeft zaterdag 24 november de sponsortenues voor de JO11-1 officieel overgedragen.

Alhoewel het team al een tijdje in de tenues voetbalde, vond de overdracht nu pas plaats door de drukke agenda van de sponsor.

Er werd een dankwoordje gesproken door Kay Elshof, die de JO11-1 samen met Tonnie te Kamp traint en coacht. En natuurlijk sprak ook sponsor Davy Scheers een woordje. Die vertelde dat hij niks van voetballen afwist, alleen dat de bal rond is.

Een van de spelers, keeper Jayden Wanrooy, overhandigde de sponsor een bos bloemen. Daarna ging de hele groep naar buiten om een foto te maken bij het sponsorbord dat Scheers Security langs ons hoofdveld heeft staan. Daarna hebben de jongens een wedstrijd gespeeld tegen DZC, die werd gewonnen.

Sponsortenues JO11-1 officieel overgedragen

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief