Pax VR2 – Doetinchem VR1

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Verslag Pax VR2 – Doetinchem VR1 Deze wedstrijd moesten wij door vakantie en blessures helaas beginnen met 10 man. Ondanks dit probleem gingen we er met volle inzet tegenaan. De eerste helft gaven we goed tegenstand en gingen we met 0-0 de rust in. Daar waar wij toch nog kansjes hadden op een doelpunt na de rust was het direct moeilijker, maar toch kregen we de eerste best kans, die ging er helaas niet in. De tegenstander heeft een snelle counter en scoort de 1-0. Daarna ging het snel. 5-0 achterstand, maar de eer werd nog een beetje hoog gehouden door een goal. Eindstand 5-1.

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top