Gendringen VR2 – VV Doetinchem VR1

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Gendringen VR2 – VV Doetinchem VR1

Vroeg aanwezig deze ochtend (8 uur), en we vertrokken naar Gendringen. Een flitsende start en na het eerste half uur al 0-4 voor ons! Net voor rust maakte Gendringen jammer genoeg nog de 1-4. De tweede helft was het spel van Doetinchem een stuk minder, en ook viel keeper Danique geblesseerd uit. Aimee heeft gelukkig de handschoenen over genomen! We werden onder druk gezet door de tegenstander maar zonder veel gevaar op doel. Nadat wij de score op 1-5 hadden gezet ging het bij ons weer wat beter. Uiteindelijk ook nog de 1-6 en 1-7 gemaakt. Dus einduitslag, 1-7.

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top