DVV 10 – Doetinchem 5

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Op zondag 15 oktober zijn we met een nieuwe trainer afgereisd naar Duiven om daar de wedstrijd tegen de nummer 4 Dvv te spelen. Iedereen begint fris en fruitig aan de wedstrijd en na een kleine 3 minuten breekt Gerrit door aan de rechterkant maar zoals we hem kennen is het eerste Gerritje al een feit, Dvv houd de bal controlerend goed in de ploeg en krijgen dan ook na 10 minuten een vrije trap maar deze gaat aan iedereen voorbij. Een schot van Manny word gekeerd tot corner deze corner levert niks op en ook de counter van Dvv levert niks op. Doetinchem word sterker en Dvv word onder druk gezet, dit loopt uit tot een aantal kansen maar Doetinchem krijgt de bal er niet in. De bal word via de rechterkant ingebracht maar word door de verdediging weggewerkt maar komt plotseling bij Gerrie voor de voeten die uithaalt en via een speler van Dvv gaat de bal over de keeper 1-0!! Dvv word ook iets sterker in de omschakeling en krijgt ook wat kansjes maar Glenn verricht goed keeperswerk. Pascal krijgt een steekpass en dribbelt de 16 in maar word gehaakt door de verdediger de scheidsrechter die goed fluit geeft terecht een penalty die Manny beheerst binnen schiet! 2-0!! Dvv komt terug in de wedstrijd door een fout in de verdediging de linksbuiten schiet de bal uitstekend in de lange hoek 2-1 dit is tevens de ruststand. Vlak na rust krijgt Doetinchem een vrije trap en deze word geweldig in eigen goal gekopt door de verdediger van Dvv 3-1!! Een handsbal van de keeper buiten de 16 word bestraft met een vrije trap, Manny legt hem keurig breed en Gerrie schiet hem binnen 4-1!! Pascal K geeft de bal voor op Kay die in de rug geduwd word, de scheidsrechter geeft wederom een terechte penalty die Manny beheerst binnen schiet 5-1! In het verloop van de wedstrijd gebeurde er niet veel spannends meer dus word deze zondag afgesloten met een 5-1 overwinning op één van onze concurrenten! Volgende week zijn de jongens van Doetinchem 5 vrij die week erop spelen we tegen Dvc thuis om 12.30! Graag tot ziens

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top