Doetinchem VR1 – Dinxperlo VR2

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Verslag Doetinchem VR1 – Dinxperlo VR2 Deze wedstrijd speelden we op het hoofdveld. De eerste helft gingen we redelijk gelijk op ondanks dat het weer nogal tegen zat (hagel/wind/regen). We kwamen op voorsprong tot de ruststand 3-2. De tweede helft ging het ons beter af, we kwamen er voetballend steeds beter doorheen. Helaas viel onze scheidsrechter (Danny Smit) uit tijdens de wedstrijd waardoor Marcel Meijer de wedstrijd verder floot, en Danny Verwoert de vlag overnam. In de tweede helft scoorden wij nog vijf keer waardoor de einstand 8-2 werd. Een mooie overwinning, en tevens het debuut van Danique. Ze scoorde ook nog eens in haar eerste wedstrijd bij ons!

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top