Doetinchem 5 – SDZZ 5

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Doetinchem 5 – SDZZ 5 Vandaag stond onze derde wedstrijd op het programma tegen SDZZ 5. Best wel een belangrijke wedstrijd aangezien SDZZ net achter ons stonden en wij graag onze winstpartijen van de afgelopen twee weken een goed vervolg wilden geven. De aankomst van SDZZ was met veel muziek en er werd al snel opgemerkt dat we tegen een jonge ploeg moesten. We kwamen ook vrij snel op achterstand door een foutje achterin die genadeloos afgestraft werd. 0-1 dus en we konden dus vol aan de bak. Na 3x!!!!! Op de lat te hebben geschoten werd een mooie voorzet van Gerrie goed door Peter met de kop terug gelegd op Merwin die snoeihard de 1-1 binnen schiet. Dit is ook de ruststand. Na rust komen we heel goed uit de startblokken. Een voorzet van Bram beland via een speler van SDZZ in de goal en het is dus 2-1. In de tweede helft speelden we eigenlijk het betere voetbal en lieten SDZZ een beetje achter de feiten aanlopen. Een mooie bal van Peter die achter de verdediging valt word door Merwin goed ingeschat en met een rolletje passeert hij de keeper en maakt de 3-1. De wedstrijd leek hierdoor gespeeld maar Manny hielp SDZZ weer terug in de wedstrijd met een mooie assist op een speler van SDZZ die vervolgens een kwartiertje voor tijd nog de 3-2 maakt. De spanning is dan ook weer volop terug maar gelukkig voor ons kon SDZZ het niet meer opbrengen om door te drukken. De eindstand is dan ook 3-2 en de drie punten zijn weer binnen. Wat nog wel even gemeld mag worden is dat SDZZ een fijne en sportieve ploeg is om tegen te voetballen en een eerlijk duel niet uit de weg gaan. We hebben nu 9 punten uit 3 wedstrijden en staan op doelsaldo op de 2de plek achter Westervoort. Volgende week staat er weer een topper op het programma en moeten we uit tegen DVV 10. Dit team staat nu op de vierde plek en dit beloofd wederom een leuke partij te worden. De wedstrijd word gespeeld op sportpark Horsterpark en begint om 10:00 uur

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top