Competitie-indeling Doetinchemse teams

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Ook voor het seizoen 2019/2020 is Doetinchem-1 door de KNVB weer ingedeeld in de ‘koningsklasse’ 3C.
De tegenstanders zijn: DVV, FC Trias, HC’03, OBW, Pax, Ruurlo, SC Rheden, Spc. Lochem, VVG’25, VVO, Witkampers en vv Montferland.

Tegenstanders DOETINCHEM-2 (vierde klasse 04): Angerlo Vooruit 2, Concordia Wehl 4, DVC’26 5, Elsweide 3, FC Bergh 2, Kilder 2, SC Doesburg 2, SC Rijnland 2, SC Westervoort 3, Sprinkhanen 2 en vv Montferland 2.

Tegenstanders DOETINCHEM-3 (vierde klasse 05): Etten 2, Grol 4, KSV 2, Keijenburgse Boys 2, Longa’30 4, MEC 2, Pax 4, SDOUC 3, SJO/SSA HMC’17 2, Ulftse Boys 2, Vios Beltrum 3 en Varsseveld 3.

Tegenstanders DOETINCHEM-4 (zevende klasse 11): Den Dam 2, FC Bergh, 6, Kilder 5, NVC 3, SC Doesburg 4, SVGG 3, Silvolde 4, Terborg 3, Ulftse Boys 5, VIOD 7, Wolfersveen 3 en Zelhem 6.

Tegenstanders DOETINCHEM-5 (zesde klasse 08): Concordia Wehl 7, Concordia Wehl 8, FC Bergh 5, Keijenburgse Boys 3, Longa’30 9, Ruurlo 5, Silvolde 3, Ulftse Boys 3, VIOD 5, Varsseveld 5 en vv Montferland 3.

Tegenstanders DOETINCHEM-VR1 (vijfde klasse 4): ‘t Peeske VR1, DVC’26 VR3, Etten VR1, FC Bergh VR2, Gendringen VR2, SC Rijnland VR1, Ulftse Boys/SVGG VR2, VVG’25 VR1, Varsseveld VR2 en v.v. Montferland VR1.

Tegenstanders DOETINCHEM-zaterdagteam (vijfde klasse 13): AD’69 2, AZSV 7, AZSV 8, DZC’68 7, FC Bergh 2, FC Eibergen 3, FC Winterswijk 3, Grol 2, Klein Dochteren 2 en Zelos 4.

Tegenstanders DOETINCHEM-G1 (tweede klasse 3): AZC G2, Eldenia G1, FC Winterswijk G1, Jonge Kracht G2, SC Westervoort G1 en Sp.Neede G1

Tegenstanders DOETINCHEM 35+1 (eerste klasse 46): Concordia Wehl 35+1, DZC’68 35+1, VIOD 35+1 en Varsseveld 35+1.

Tegenstanders DOETINCHEM 35+2 (eerste klasse 47): FC Dinxperlo 35+1, Terborg 35+1 en VIOD 35+2.

Tegenstanders DOETINCHEM JO17-1 (derde klasse 07 najaar): Concordia Wehl JO17-2, Concordia Wehl JO17-3G, DZC’68 JO17-5, FC Bergh JO17-2, Keijenburgse Boys JO17-1, Kilder JO17-1, SDZZ JO17-1G, VVG’25/Etten JO17-2, vv Montferland JO17-1, Sprinkhanen JO17-1 en VIOD JO17-2.

Tegenstanders DOETINCHEM JO13-1 (vierde klasse 08 najaar): Ajax Breedenbroek JO13-1, Concordia Wehl JO13-2, DZC’68 JO13-4, HC’03 JO13-1G, Keijenburgse Boys JO13-1, Kilder JO13-1, RKZVC JO13-2, SJO ZZC JO13-3, Terborg/Silvolde JO13-2, Ulftse Boys/GWVV/NVC JO13-2, VIOD JO13-3G.

Tegenstanders DOETINCHEM JO11-1 (vierde klasse 17 najaar): ‘t Peeske JO11-1, DVC’26 JO11-3, DZC’68 JO11-4, Etten JO11-1, Rijnland/Gelders Eiland JO11-3, Ulftse Boys/GWVV/NVC JO11-1, vv Montferland JO11-2, SVGG JO11-1G, Sprinkhanden JO11-1 en VIOD JO11-5G.

Tegenstanders DOETINCHEM JO9-1 (vierde klasse 13 najaar): Concordia Wehl JO9-2, DZC’68 JO9-5G, Etten JO9-1, FC Bergh JO9-2, Keijenburgse Boys JO9-1, Kilder JO9-1G, Ulftse Boys/GWVV/NVC JO9-1, vv Montferland JO9-2, Sociï JO9-1G, Sprinkhanen JO9-1 en VIOD JO9-4.

Tegenstanders DOETINCHEM JO7-1 (eerste klasse 007 najaar): Concordia Wehl JO7-2, SJO ZZC JO7-1G en sv Loil JO7-1.

LET OP: Bovenstaande competitie-indelingen zijn voorlopig. Er kunnen door de KNVB nog wijzigingen in worden aangebracht, voordat de competitie begint.

Logo

Stem mee!

Wat vind je van de vernieuwde website?

Laden ... Laden ...

Aankomende activiteiten:

Volg ons op Facebook

Archief
Scroll naar top