Wedstrijdprogramma Gert Rutjes toernooi

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • Wedstrijdprogramma Gert Rutjes toernooi
7 augustus 2017

Het Gert Rutjes toernooi is een onderling toernooi voor de senioren elftallen van de vvDoetinchem. Het toernooi is aan het begin van het seizoen en geeft de leiders en trainers de kans om eens te kijken of iedereen de vakantie een beetje goed is door gekomen en om zo nodig afspraken te maken met betrekking tot de trainingen, wedstrijden en andere belangrijke zaken voor aanvang van het nieuwe seizoen. We gaan er ook van uit dat de verdere communicatie met de spelers over het toernooi via de leiders en trainers gaat. De organisatie en leiding van het toernooi is in handen van de senioren commissie (Jan ter Haar).
Voor vragen en informatie kun je dus ook bij hem terecht. Veel plezier.

 

Hierbij de link naar het wedstrijd programma: http://www.vvdoetinchem.nl/img/paginabeheer/files/GR%20toernooi%20wedstrijdschema%2018082017.xls