Viod JO9-4- Doetinchem JO9-1 2-1

29 oktober 2016

Vandaag de topper tegen koploper viod. Je kon merken aan de kinderen dat er een belangrijke wedstrijd was vandaag. Beetje spanning zat er wel op. Maar er was vd week erg goed getraind dus we waren er klaar voor. Voor rust speelden we lekker en zaten een paar mooie aanvallen tussen helaas schoot Guus twee keer over. Viod is zeker een goed team die over veel individuele kwaliteiten beschikt. De teams waren aan elkaar gewaagd maar toch viod ging met een 2-0 voorsprong de rust in. Jammer want het was niet nodig. In de rust de jongens opgepept en gezegd dat er nog niks verloren is. Nou dat pakten ze geweldig op tweede helft waren we de betere Erik schoot na een minuut al op de paal helaas en toen scoorden we in de 30e minuut de 2-1, en daarna speelden we nog beter mooie combinaties die veel meer verdiend hadden dan de paal en lat. Viod kwam er nog 1× uit met een een op een actie met Jayden maar die kwam geweldig de goal uit en voorkwam dat het 3-1 werd en dat t daarmee beslist zou zijn. Helaas kreeg Guus nog een prachtige kans en die kwam tegen de lat. Helaas onze eerste nederlaag tegen een zeer goede ploeg. De jongens verdienen een groot compliment voor de inzet en goede spel en we feliciteren viod met de overwinning. Op deze manier verder gaan dan komt het zeker goed met Doetinchem.