INFORMATIEAVOND OVER VOETBALVELDEN OP DE BEZELHORST

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • INFORMATIEAVOND OVER VOETBALVELDEN OP DE BEZELHORST
9 maart 2018

De gemeente wil komen tot een herverdeling en opwaardering van de zeven voetbalvelden op sportpark De Bezelhorst. Bij deze operatie worden natuurlijk ook de gebruikers van de voetbalvelden betrokken: v.v.Doetinchem, betaald-voetbalvereniging De Graafschap (nieuw) en de Pincvision Academie (de jeugdopleiding van De Graafschap).

Graag wil het bestuur van v.v. Doetinchem jullie als leden op de hoogte stellen van de meest recente ontwikkelingen en de voorkeur die het bestuur heeft uitgesproken tijdens het overleg tussen de betrokken gesprekspartners.

Wat de consequenties en/of voor- en nadelen (kunnen) zijn van de herverdeling en opwaardering van de voetbalvelden, wil het bestuur graag met jullie delen en bespreken. Ook het financiële aspect (kunnen we het allemaal wel betalen?) zal een belangrijke rol spelen.

Daarom nodigt het bestuur alle leden uit voor een informatieavond die gehouden wordt op woensdag 21 maart. Aanvang 20.00 uur in de kantine van ons clubhuis.

Laat deze kans om je te laten informeren en jouw visie te laten horen niet aan je voorbijgaan.

Tot woensdag de 21e!


Met sportieve groet,
Ger Melissen
(voorzitter)