Helpers gezocht voor schoonmaken laatste reclameborden

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • Helpers gezocht voor schoonmaken laatste reclameborden
15 september 2018

Leden die zaterdag 22 september mee willen helpen met het schoonmaken van de laatste honderd meter reclameborden langs het hoofdveld, zijn van harte welkom. Vanaf negen uur 's ochtends gaat er een ploeg mensen aan de slag en die kunnen nog wel wat versterking gebruiken. Vele handen maken licht werk! En hoe meer mensen helpen, des te eerder is de klus geklaard.

Het gaat om het reinigen van de borden die door het ijzerhoudende grondwater - dat tijdens de besproeiïng van de velden is gebruikt - roestbruin zijn uitgeslagen. Als het karwei is geklaard, zal er een aantal drankjes klaar staan om het verloren gegane zweet weer aan te vullen. De sponsors zullen er blij mee zijn, dat hun borden er straks weer blinkend bij staan.  

Mensen die mee willen helpen, gelieve even een app-je of belletje te sturen naar Cristian Arévalo de Weever, bestuurslid sponsorzaken (06 - 53 51 04 35). Aanmelden tot uiterlijk vrijdag 12.00 uur.