Gebruiksverbod velden opgeheven (trainen mag weer)

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • Gebruiksverbod velden opgeheven (trainen mag weer)
16 augustus 2018

Het verbod om gebruik te maken van de natuurgras-voetbalvelden op sportpark De Bezelhorst is met ingang van vandaag door de gemeente opgeheven. Dat betekent dat er weer getraind mag worden op ons trainingsveld en op veld 2.

Voor het hoofdveld en veld 3 blijft het gebruiksverbod nog tot 1 september van kracht.

Heb je nog geen bericht gehad van je leider en/of trainer? Wacht dan op zijn persoonlijke mededeling op welke dag en tijdstip de training van jouw team daadwerkelijk start. In verband met vakanties starten namelijk niet alle teams in dezelfde week.

Kom je trainen, kijk dan vervolgens bij aankomst op het trainingsschema dat achter het raam van het kassahok hangt. Daarop staat in welke kleedkamer je je kunt omkleden/douchen en op welk (deel van het) veld de training van jouw team plaatsvindt.

Succes met het werken aan je conditie.