G-Jeugd van Doetinchem bij de special olimpics zaterdag 24-06-2017

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • G-Jeugd van Doetinchem bij de special olimpics zaterdag 24-06-2017
27 juni 2017

Jeugd g team gaat met gouden medaille aan de haal op special    na een mooi seizoen  met veel plezier en zo nu en dan wat 3 punters en het winnen van de fair-play-cup 2 weken geleden gingen we nog een keer op pad naar Groenlo  voor de special olimpics we begonnen stroef met  een 1_0 verliespartij tegen buurman sdouc uit Ulft maar wat daarna gebeurde had niemand voormogelijk gehouden  via 2_2 tegen longa en een 3_1 zege op azc bereikten we de winnaars poule die begon met een 4_0 zege op azc jg1 gevolgd door een 4_1 zege op azc jg2 en een 1_1 gelijkspel tegen fc Groll stonden we zomaar in de finale tegen opnieuw fc Groll  na 5 min konden we ons geluk niet op 1_0 voor in de 11 de min kwamen we zelfs op 2_0 toen het 3 min voor tijd zelfs 3_0 werd  stonden we vol ongeloof  elkaar aan te kijken groll kreeg nog een kansje maar die werd onschadelijk gemaakt door onze rots in het doel Henk toen vervolgens werd omgeroepen …. Heren scheidsrechters einde wedstrijd was iedereen door het dolle heen we zijn nog steeds het jeugd g team van vv Doetinchem maar nu met een gouden randje