Doetinchems pupillenteam succesvol in zaalcompetitie

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • Doetinchems pupillenteam succesvol in zaalcompetitie
14 februari 2017

Doetinchem JO13-2B is in de winterstop bijzonder succesvol geweest in de zaalcompetitie IJsselstreek. In zijn poule behaalde het team ongeslagen de eerste plaats, met 15 punten uit 5 wedstrijden (doelsaldo 48-6). Gefeliciteerd!

 

De zaalcompetitie IJsselstreek, die zich afspeelde tussen half december en half februari,  is afgewerkt in de sporthallen van Hoog-Keppel, Steenderen, Vorden, Wehl, Wichmond en Zelhem. Er werd aan meegedaan door 147 pupillenteams, waaronder ook nog vier andere teams van v.v. Doetinchem. 

 

De resultaten van deze vier teams waren als volgt:

Doetinchem JO13-2A: Vierde plaats met 4 punten uit 5 wedstrijden (doelsaldo 15-26);

Doetinchem JO11-1: Laatste plaats met 1 punt uit 4 wedstrijden (doelsaldo 3-10);

Doetinchem JO9-1: Tweede plaats met 9 punten uit 4 wedstrijden (doelsaldo 8-5);

Doetinchem JO9-2: Gedeelde vierde plaats met 3 punten uit 5 wedstrijden (doelsaldo 1-44).

 

En nu is het weer de beurt aan de veldcompetitie. Veel succes!