Doetinchem JO9-1 - HC03 JO9-1

15 november 2016

We speelden vandaag tegen hc03 JO9-1. we hebben vanaf de eerste minuut het initiatief en we merken al snel dat de tegenstander met veel mensen voor de goal stonden. We probeerden het zeker maar waren zelf slordig in de aannames en in de passing. Schotjes van o.a Mohamed en Guus verdienden meer maar helaas gingen ze telkens net naast of over. Hc03 kwam er haast niet uit maar 1x toen ze eruit kwamen werd t ook gevaarlijk en ging de bal via de paal naast. 0-0 ruststand. Na de rust maakte we snel de 1- 0 uit een mooie assist van Guus scoorde kyano heel rustig en beheerst de 1-0. Daarna was Doetinchem totaal niet meer herkenbaar. Passjes kwamen niet meer aan, we kozen steeds de verkeerde kant waar we de bal inspeelden en we bleven niet bij onze mannetjes staan. Daardoor kwam hc03 op 1-1 en zelfs op 1-2 . We waren de weg helemaal kwijt en het was aan Jayden te danken dat het niet erger werd. Maar onze jongens toonden toch nog veerkracht en maakten in de allerlaatste seconden de toch wel verdiende 2-2 door Guus... al met al toch jammer de kinderen hadden hun dag niet en dat kan een keer gebeuren. Het was zeker spannend en de inzet van beide teams was niks op aan te merken... volgende week spelen we tegen het sterke zelhem, die vandaag viod hun eerste nederlaag bezorgde. Dus weer een mooie uitdaging voor ons.  Aanvang 10.30 uur.