Doetinchem jo9-1-Dzc'68 jo9-4 7-1

13 maart 2017
Doetinchem jo9-1-Dzc'68 jo9-4   7-1
 
 
Na twee vrije competitieweekenden vandaag de 1e thuiswedstrijd na de winterstop. Dzc f4 is de tegenstander. Zij komen uit de 4e klasse. We beginnen gelijk goed en komen al snel op 1-0 door Guus na een hele mooie pass van Mohamed. We verdedigen sterk met bradley en quinn dus we voetballen steeds op de helft van dzc. Na een rommelige aanval staat de vandaag 7 jaar geworden kyano op de goede plek om netjes de 2 -0 in de hoek te schieten.
 
 
Dit is ook de ruststand.. Na rust ging Jayden voetballen en jusuf keepen.. Dit ging meteen heel goed want Jayden scoorde al snel 2x en hij voerde al snel de score op naar 4-0. Guus Finn maakte met een mooie lob de 5-0  en Guus na een goede actie de 6-0.. quinn bleef achterin nu samen met Erik de aanvallers de baas.. Jayden maakte met zn derde goal vd ochtend de 7-0. Er werd na rust mooi overgespeeld en dus een dik verdiende overwinning behaald .. Dzc scoorde vlak voor tijd hun verdiende eretreffer.. 7-1 is dan ook de eindstand. Goed gedaan jongens en volgende week spelen we al de topper in Wehl tegen Concordia Wehl jo9-2.. aanvang 08.30 uur..