Doetinchem 2 wint weer is en handhaaft zich in 3e klasse

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • Doetinchem 2 wint weer is en handhaaft zich in 3e klasse
20 april 2016

Zondagochtend heeft het 2e een puike prestatie geleverd door Varsseveld met 3-0 te kloppen. De eerste helft waren de gastheren de bovenliggende partij. Het was te danken aan Erik dat de wapendragers met een brilstand de kleedkamer opzochten. Kort na de rust kwam Doetinchem  vanuit het niets op voorsprong. Een verkeerde uittrap van de doelman van Varsseveld schoot Baris zuiver tegen de touwen. Doetinchem bleef compact spelen en probeerde te profiteren van de geboden ruimte. De eerste keer dat dit gebeurde, was het direct raak. Ibe krulde vanaf ongeveer twintig meter de bal schitterend langs de keeper. Doetinchem liep daarna uit naar 3-0 en de wedstrijd was gespeeld. Wij wensen Varsseveld veel succes in het restant van de competitie.