Dames winnen overtuigend in Wolfersveen!

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • Dames winnen overtuigend in Wolfersveen!
26 september 2016

Zondag ochtend 10.30 uur trapten de dames hun 3e competitie wedstrijd af in het karakteristieke stadion de stikke bocht. De dames moesten even wakker worden maar na 10 minuten stond het 0-1 door een doelpunt van Denice. De trainingen van Jonnie zijn steeds beter terug te zien in het voetbal van de dames. De dames wisten elkaar steeds makkelijker te vinden en gingen de rust in met een stand van 0-5 na doelpunten van Chemene en Dianne. Na de rust wist Denice
voor de 2e keer het net te vinden en bracht de stand op 0-6. Ondanks de grote achterstand bleven de dames van Wolfersveen het proberen en ze wisten de stand op 1-6 brengen. De dames van Doetinchem bleven door drukken en wisten een hoop kansen te creëren. Na een hoop kansen die op de paal, lat en voorlangs gingen wist Saskia met een bekeken afstandsschot (± 35 meter) de bal over de keeper te krijgen, 1-7. Hierna wisten zowel Chemene als Denice nog een keer het net te vinden, eindstand 1-9.