Beau Rijks opgenomen in voorlopige selectie Nederland O19 en O20

  • Home
  • /
  • Nieuws
  • /
  • Beau Rijks opgenomen in voorlopige selectie Nederland O19 en O20
28 april 2018

Beau Rijks, oud-voetbalster van Voetbalvereniging Doetinchem, is opgenomen in de voorlopige vrouwenselectie van Nederland O19 en O20. De 17-jarige Doetinchemse speelster, die momenteel voor Achilles'29 uitkomt in de eredivisie, is geselecteerd voor de O19-selectie, of voor de O20-selectie.

De O19-selectie gaat deelnemen aan het Europees Kampioenschap, dat zich van 18 t/m 30 juli in Zwitserland afspeelt. En de O20-selectie doet mee aan het wereldkampioenschap, dat van 5 t/m 24 augustus in Frankrijk wordt gehouden. Beau is geselecteerd voor de twee posities als centrale verdediger.

De 45 geselecteerde speelsters moeten binnenkort, in een intensief trainingsprogramma, hun plek zien te verdienen.